logo

ETS Tapservice heeft groeiplannen in de toekomst en is daarom op zoek naar een nieuwe collega die het team gaat versterken.


Wij zijn op zoek naar een enthousiaste (junior) tapreiniger om ons team te komen versterken. In deze fulltime functie volg je eerst een interne opleiding, waarna je geheel zelfstandig een eigen rayon zal onderhouden. Het reinigen van bier- en wijninstallaties bij onze horecaklanten staat hierbij centraal.

Kenmerken van deze rol zijn:

 • Veel vrijheid door o.a. beheer eigen planning
 • Periodiek bezoeken van de mooiste horecalocaties
 • Marktconform salaris
 • 25 vakantiedagen

 

Herken jij jezelf in de volgende punten?

 • Zelfstandig kunnen werken (met vrijheid om kunnen gaan)
 • Affiniteit met horeca 
 • Ruimtelijk inzicht en technisch onderlegd
 • Representatief
 • Nakomen van afspraken
 • Woonachtig in Brabant
 • In het bezit van een rijbewijs


Denk jij goed in ons team te passen en zou je graag een kop koffie willen drinken ter kennismaking? Stuur je gegevens, C.V. en motivatie dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met ons cookiebeleid.